Mire se vini ne agjensionin Online te BELI TRAVEL
Cdo dite ne relacionin: Prishtine - Tirane - Prishtine

Udhetime ne relacionet:

Prishtine - Munchen            Prishtine - Bari
Prishtine - Berlin                 Prishtine - Ancona
Prishtine - Duseldorf            Prishtine - Brescia
Prishtine - Hannover            Prishtine - Firence
Prishtine - Freiburg             Prishtine - Torino
Prishtine - Hamburg            Prishtine - Rome
Prishtine - Stuttgart             Prishtine - Venecia
Prishtine - Frankfurt            Prishtine - Verona

Prishtine - Basel                 Prishtine - New York
Prishtine - Lucerm              Prishtine - Madrid
Prishtine - Geneve              Prishtine - Stamboll
Prishtine - Zurich                Prishtine - Dubai
Prishtine - Brussels            Prishtine - Abu Dhabi
Prishtine - Toronto              Prishtine - Montreal

Beli Travel ju ofron mundesine e rezervimit te autobusit per udhetime grupore. Nese jeni nje grup miqsh dhe shokesh ne shkolle, pune apo kudo tjeter dhe ju nevojitet nje autobus ne dispozicion, na lajmeroni menjehere! Beli Travel ka autobuse komode dhe drejtues mjaft te mire, duke ju pergjigjur kerkesave tuaja.
Beli Travel  ka udhetime te perditshme ne drejtim te Shqiperise. Gjate sezonit veror ndalesat tona jane ne perlat e plazhit shqiptar, si Shengjini, Durres dhe Golem. Me agjensine tone ju madje sdo te keni nevoje as te rezervoni hotele sepse ne e bejme kete pune per ju, duke ju ofruar mundesine e pushimeve te paharruara.
Beli Travel ju ofron mundesine e rezervimit te aviobiletave per ju. mjafton te shkoni ne faqen e Kontakt dhe na dergoni kerkesen tuaj per rezervimin e aviobiletave ne cdo aeroport te Evropes dhe madje edhe ne vende te tjera te botes.

Aranzhmanet turistike jane nje nga pikat tona me te forta. Me Beli Travel ju mund te beni kerkesa te vecanta ose te zgjidhni ofertat qe ju pershtaten me shume per ne pushimore apo edhe vende ekzotike.
  • -
  • - - Pick a Date
  • Should be Empty:
Kontakti                                                                                   
Adresa:Rr.Robert Doll, nr.40            
Tel&Fax: +381 38 610 699  - Tel :+381 38 610 708
Mob:       +377 44 113 710
Ēdo javė: Kosovė - Zvicėr - Kosovė